Перейти до контенту

Відкрита першість ОСДЮСШОР з легкої атлетики, пам`яті ЗТУ Чулаєвського!

Навчально-тренувальний рік у вихованців відділення легкої атлетики ДЮСШ м. Славута стартував досить успішно.
В м. Рівне 14 вересня 2022 року відбулися змагання Відкритої першості ОСДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, пам`яті ЗТУ Чулаєвського, під патронатом НОК України.
Спортсмени з Волинської, Рівненської та Хмельницької областей змагалися між собою у стрибках та бігових дисциплінах.
Славутчани здобули абсолютну перемогу у спринті, як у дівчат так і в юнаків: Петро Палійчук та Дарина Смолій посіли І місце на дистанції 60 м, а срібним призером у цій дисципліні став Демид Ящук, Анна Тимощук здобула бронзову медаль.
У бігу на 300 м срібними призерами стали: Демид Ящук з особистим рекордом та Дарина Смолій.
У старшій віковій групі серед юнаків І місце здобув Назар Колотухін на дистанції 300 м.
Завершальним видом став біг на 600 м і вихованець Денис Андрійчук виборов бронзову медаль.
Вітаємо тренерів відділення легкої атлетики з гарними досягненнями та бажаємо вдалих стартів!